• English

معرفی شرکت اکولوکس (AccuLux)

Witte + Sutor GmbH یکی از پیشگامان فناوری و نوآوری در توسعه چراغ قوه های شارژی است. برند AccuLux در سراسر جهان به عنوان تضمینی برای بالاترین کیفیت در طراحی ، فنی و ایمنی مطلق شناخته شده است. به موازات این، نام تجاری ThermoLux  با مجموعه ای از تشک های گرمایشی برای گیاهان، آکواریوم ها، تراریوم ها، سمعک ها، کوسن های خشک کن و تشک های پا حرارتی است.
با توسعه اولین چراغ های قابل شارژ در جهان، AccuLux از سال ۱۹۵۵ میلادی روند تولید بر اساس دوستدار محیط زیست تعیین کرد. این شرکت برای محصولات خود در نمایشگاه جهانی ۱۹۵۸ در بروکسل مدال طلا دریافت کرد و همینطور بیش از ۱۰۰ حق ثبت اختراع در طول بیش از ۷۰ سال سابقه این شرکت به ثبت رسیده است. اکولوکس برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ چراغ های با فناوری پیشرفته را به چراغ های اضطراری توسعه داد.

AccuLux نشان دهنده کیفیت، شایستگی و دانش است. و هدف اصلی  این شرکت بر مبنای شعار “نور بهتر برای کیفیت زندگی بالاتر!” می باشد

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت AccuLux لطفاً به www.acculux.eu مراجعه کنید

شرکت مارشال الکتریک فرانسه در سال ۱۹۵۲ تاسیس گردید. این شرکت از تولید کنندگان مهم کانکتورهای تخصصی (سوکت و پلاگ های صنعتی و ضدانفجار) به شمار می رود. طیف گسترده محصولات این شرکت اکنون در بسیاری از بخش های صنعتی و به ویژه در بخش نفت و گاز در سراسر جهان در حال استفاده می باشد.کیفیت ، طراحی خاص و تنوع  محصولات این شرکت از جمله ویژگی های منحصر به فرد مارشال الکتریک می باشد که آن را از سایر برندهای مشابه متمایز می نماید. همچنین شرکت تکنور- ایتالزمیا ایتالیا با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه تولید چراغ و جعبه های ضدانفجار از سال ۲۰۱۳ به مجوعه شرکت مارشال الکتریک پیوست.

شرکت افشید الکتریک با داشتن بیش از ۱۹ سال سابقه همکاری با شرکت مارشال الکتریک و سطوح بالای موجودی، قادر به ارائه قیمت‌های مناسب ، پشتیبانی فنی و زمان تحویل کوتاه به مشتریان می باشد و محصولات مارشال الکتریک را برای بسیاری از شرکت های نفت و گازی از جمله مجتمع گاز پارس جنوبی، نفت فلات قاره ایران، پالایش گاز ایلام، پتروشیمی مهاباد، پتروشیمی لرستان، پتروشیمی بندرامام، پتروشیمی جم، پتروشیمی آریاساسول و …. تامین نموده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت مارشال الکتریک لطفاً به سایت www.marechal.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت تکنور ایتالزمیا در سال ۱۹۶۹ در ایتالیا تاسیس گردید و در سال ۲۰۱۳ به مجموعه شرکت مارشال الکتریک فرانسه ملحق گردید. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات روشنایی، سیگنالینگ، جعبه­های کنترلی، تابلو برق و … صنعتی و ضد انفجار میباشد. تجهیزات این شرکت در مراکزی چون تاسیسات فراساحلی، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، صنایع شیمیایی و … استفاده گردیده است.

شرکت افشید الکتریک با داشتن بیش از ۱۹ سال سابقه همکاری با شرکت تکنور ایتالزمیا و سطوح بالای موجودی، قادر به ارائه قیمت‌های مناسب ، پشتیبانی فنی و زمان تحویل کوتاه به مشتریان می باشد و محصولات تکنور ایتالزمیا را برای بسیاری از شرکت های نفت و گازی از جمله مجتمع گاز پارس جنوبی، نفت فلات قاره ایران، پالایش گاز ایلام، پتروشیمی مهاباد، پتروشیمی لرستان، پتروشیمی بندرامام، پتروشیمی جم، پتروشیمی آریاساسول و …. تامین نموده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت تکنور ایتالزمیا لطفاً به سایت www.marechal.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت اتکس اینداستری هلند با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تولید چراغ های قابل حمل به سبب توانایی و نوآوری در طراحی پرژکتورهای ضدانفجار قابل حمل جهت تامین روشنایی مناطق پرخطر شناخته شده است. پرژکتورهای ضدانفجار ساخت شرکت اتکس اینداستری اکنون در بسیاری از شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی در سراسر جهان در حال استفاده می شود.

شرکت افشیدالکتریک مفتخر است تا خود را به عنوان نماینده این برند در ایران معرفی نماید.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اتکس اینداستری لطفاً به سایت www.Atexindustries.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت پیزاتو الکتریک یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه محصولات میکروسوئیچ، سیگنالینگ، ماژول های ایمنی و تجهیزات آسانسوری می باشد که در سال ۱۹۸۴ در ایتالیا تاسیس گردیده است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا، گواهی های استاندارد و تنوع بسیار نسبت به سایر برندها می باشد و اکنون در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا، چین و ایران در حال استفاده است.

شرکت افشیدالکتریک با بیش از ۱۵ سال سابق همکاری با شرکت پیزاتو الکتریک و داشتن سطوح بالای موجودی، قادر به ارائه قیمت‌های مناسب ، پشتیبانی فنی و زمان تحویل کوتاه به مشتریان می باشد و محصولات برند پیزاتو را برای بسیاری از مشتریان از جمله شرکت های سایپا، ایرانخودرو، گروه مپنا، نفت فلات قاره ایران، نفت و گاز پارس، پتروشیمی جم، پتروشیمی شیراز، پتروشیمی پردیس، پتروشیمی شازند و ….  به صورت مستقیم و همچنین از طریق شبکه نمایندگان فروش خود در سراسر ایران تامین نموده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت پیزاتو الکتریک لطفاً به سایت www.pizzato.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت اتکسور فنلاند با بیش از ۳۵ سال تجربه در طراحی و ساخت تجهیزات ضدانفجار ثابت و قابل حمل به سبب توانایی‌اش در ارائه راه حل برای رفع چالش‌های مشتریان در مناطق پرخطر شناخته شده است. این شرکت با خلاقیت در زمینه طراحی و ارائه ساختارهای متنوع و کاربردی برای تامین روشنایی مناطق پرخطر رضایت بسیاری از مشتریان را در در طیف وسیعی از صنایع از جمله  نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه ها، معدن و … جلب نموده است.

همچنین در ایران تجهیزات ترانسفورماتور، پرژکتور و چراغ های ضدانفجار و قابل حمل این برند توسط شرکت افشیدالکتریک، نماینده شرکت اتکسور، برای فازهای مختلف شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت پالایش نفت تبریز و… تامین گردیده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت اتکسور لطفاً به سایت www.Atexor.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت سوفامل اسپانیا یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید محصولات عایق برق می باشد. محصولات این شرکت به پشتوانه بهره گیری از استانداردهای دقیق  از درجه کیفیت بالایی برخودار می باشند . شرکت افشیدالکتریک مفتخر است تا خود را به عنوان نماینده این برند در ایران معرفی نماید.

محصولات با کیفیت این برند در ایران برای شرکت هایی چون مجتمع گاز پارس جنوبی، نفت فلات قاره ایران و … توسط شرکت افشیدالکتریک تامین گردیده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت سوفامل لطفاً به سایت www.sofamel.com مراجعه کنید.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک نمایید.

شرکت رعد در افق بیست ساله شرکتی خلاق و نوآور، با مدیریتی مدرن، که با تکیه بر منابع انسانی متخصص و متعهد، با بهره گیری از تکنولوژی روز و برخوردار از شبکه توزیع گسترده و کارآمد در تولید و توزیع کالاها و برق صنعتی و خانگی در ایران و خاورمیانه رهبری بازار را داراست و در عرصه جهانی نامی آشناست.

همگان شرکت تولیدی رعد را به عنوان عرضه کننده ای مطمئن، شریکی صادق، رقیبی شفاف، کارفرمایی منصف و شهروندی مسئولیت پذیر می شناسند .

احترام به خواسته و پشتیبانی از نیازهای مشتریان از مواردی است که شرکت رعد خود را به آن متعهد نموده است. شرکت رعد به عنوان شرکتی پیشرو در بازارهای داخلی و همچنین خاورمیانه با بیش از ۷۰ نمایندگی و عامل فروش توانسته با ارائه محصولات با کیفیت، صادرات چشمگیری به سایر بازارهای جهانی داشته باشد.

تمامی محصولات رعد توسط شرکت افشید الکتریک نماینده رسمی فروش این محصولات، قابل تامین و توزیع در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت بازار میباشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت رعد لطفاً به سایت www.raadconnections.ir مراجعه کنید.

شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود.

این شرکت، برنامه ریزی و پاسخگویی به نیازهای گوناگون “صنعت و هنر روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه میان روشنایی و زندگی را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت گلنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

امید است فعالیت های این دپارتمان ها موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی، حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت گلنور www.golnoor.com مراجعه فرمایید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به افشید الکتریک است

طراحی شده توسط آی تک